O nás

CRITY Logo

ZDE SI POVÍME NĚCO MÁLO O NÁS

 

 NAŠE HISTORIE 


Založili jsme naší společnost v roce 2020 s jednoduchým, avšak ambiciózním záměrem: přinést na český trh produkty nejvyšší kvality za cenovou dostupnost pro každého. V té době jsme cítili, že zákazníci by si zasloužili přístup k prvotřídním výrobkům bez kompromisů.

noun-history-6137843


 HLAVNÍ HODNOTY 


Naším klíčovým pilířem jsou hodnoty, které zahrnují kvalitu, rychlost a spokojenost zákazníka. Kvalita našich produktů je pro nás základem a neustále pracujeme na tom, abychom překonávali očekávání našich zákazníků. Rychlost doručení a osobní přístup jsou pro nás nedílnou součástí každé transakce.

noun-diamond-5003210


 VIZE A CÍLE 


Srdcem naší vize je touha stát se předními prodejci kvalitních silikonových krytů po celé Evropě. Naše cíle nejsou jen o obchodu, ale o budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky. S každým nákupem podporujete náš sen o šíření kvality a dostupnosti.

noun-growth-graph-4590854


 NÁŠ TÝM 


Vytvořili jsme tým vášnivých jednotlivců, kteří sdílí lásku k poskytování výjimečného zákaznického servisu. Jsme tu nejen pro to, abychom vám poskytli produkty, ale abychom vám zajistili nezapomenutelný zážitek. S námi nejsou žádné otázky příliš jednoduché a žádný problém příliš malý.

 noun-team-6127225


 UNIKÁTNÍ NABÍDKA Naše kryty na telefony jsou výsledkem spojení prvotřídní kvality a cenové dostupnosti. Věříme, že kvalitní ochrana by neměla být luxusem, a proto nabízíme naše produkty za bezkonkurenčně nízké ceny. Každý produkt, který nabízíme, je pečlivě vybrán a testován, abychom zajistili maximální spokojenost.

 noun-quality-5400972


 ZÁKAZNICKÁ PÉČE 


Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou. Snažíme se vytvořit atmosféru důvěry a jistoty, kde se budete cítit bezpečně a kde najdete produkt, který naplní vaše očekávání. Vaše potřeby jsou pro nás výzvou k neustálému zdokonalování.

noun-trust-4252220